Samlarföremål Leksaker
1355407

Carin Backlund, tittskåp signerat 1900-talets senare del

Carin backlund, tittskåp signerat 1900-talets senare del.

Signerat inne på väggmålning, möbler bär signatur, belysning, yttermått 34x13,5x65 cm

Åldersrelaterat slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
8 000 SEK