Konst Modern svensk konst
1355456

Bengt Fransson

(Sverige, Född 1935)
Bengt fransson, olja på duk, signerad.

Bengt Fransson, olja på duk, signerad.

Stadsmiljö, 27x22 cm.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK