Glas Övrigt
1355541

Blyinfattat fönster, 1900-tal.

Färgat glas, bly, 57X60 CM.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK