Louis Hippolyte Mouchot, olja på duk signerad
Interiör med kivnna och hund, 70 x 42 cm
Något slitage. Spricka. Färgbortfall.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10