Möbler Hyllor & Bokhyllor
1355666

Hörnhylla, 3 delar, 1900-talets mitt.

Fanerad med alm. Flyttbara hyllplan. Hörndel med skåp. Höjd 80, djup 25, längd 120, 73 och 54 x 54 cm.

Helhetsintrycket är gott. Märken. Nyckel saknas.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
3 000 SEK