Möbler Bord
1355827

Matbord med 8 stolar och taburett, gustaviansk stil, City möbler Tibro, 1900-talet andra hälft.

Matbord med 8 stolar och taburett, gustaviansk stil, city möbler tibro, 1900-talet andra hälft.

Ovalt bord med två iläggsskivor. Stolar med skuren dekor. Sitthöjd 45, bordets längd 142, bredd 100, höjd 75, total längd 238 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H30
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
3 dagar 6 timmar
300
29
33
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
29 nov 20:22
300 SEK