Design Övrigt
1355876

Soffa, Dux, 1960-tal.

Soffa, dux, 1960-tal.
Soffa, dux, 1960-tal.
Soffa, dux, 1960-tal.
Soffa, dux, 1960-tal.

Helstoppad soffa med klädsel av ljust skinn. Lösa sittplymåer. Märkt Dux. Sitthöjd 40, längd 155, djup 80.

Smärre slitage. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK