Möbler Stolar
1355885

Stolar, 10st, Empirestil, 1900-tal.

Stolar, 10st, empirestil, 1900-tal.

Två karmstolar samt åtta stolar av mahogny med ryggbricka i form av kolonn och sabelformade ben. Sitthöjd 44 cm.

Smärre slitage. Sitsar med fläckar/blekta.

Klubbat pris
3 000
292
330
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
26 nov 15:25
3 000 SEK
26 nov 15:24
2 500 SEK
26 nov 15:23
2 000 SEK
26 nov 15:22
1 100 SEK
26 nov 14:44
1 000 SEK