1356111

Gabriel Engberg

(Finland, 1872-1953)
Gabriel engberg, olja på duk, signerad och daterad 1915.

Gabriel Engberg, olja på duk, signerad och daterad 1915.

Landskap. 60 x 46 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR