1356119

Arthur Heickell

(Finland, 1873-1958)
Arthur heickell, olja på duk, signerad.

Arthur Heickell, olja på duk, signerad.

Vy över ån. 40 x 50 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR