Design Möbler
1356404

Kersti Sandin & Lars Bülow, karmstolar, 4 st, "Zig", 1980-tal.

Kersti sandin & lars bülow, karmstolar, 4 st, "zig", 1980-tal.

Stomme av stålrör, läderklädda armlän. Sits och ygg med textilklädsel. Stapelbara. Sitthöjd 46 cm.

Slitage. Märken. Blekt. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H139

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
1 800
174
197
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
24 nov 15:25
1 800 SEK
24 nov 15:25
1 700 SEK
24 nov 15:24
1 600 SEK
23 nov 13:28
1 500 SEK