Konst Modern svensk konst
1356420

Camilla Pyk

(Sverige, Född 1966)
Camilla pyk, olja på duk, signerad.

Camilla Pyk, olja på duk, signerad.

Porträtt. 50 x 50 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre ytslitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK