Svartlackerat underrede. Stoppad dyna med skinnklädsel. Längd 155, sitthöjd 32, höjd 94 cm.
Ställvis slitage. Märken. Fläckar. Lagning på bärväv.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10