Design Övrigt
1356846

Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal.
Soffbord 1960-tal.
Soffbord 1960-tal.

Ek, 120x60x50 cm

Bruksslitage. Repor. Smärre fläckar.

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer