1356891

Matta, Täbris, signerad, part silk, ca 210 x 154 cm.

Matta, täbris, signerad, part silk, ca 210 x 154 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H34
Mikael Nygård
Mikael Nygård

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

450
4 644
507
Utropspris
900 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
27 nov 20:56
450 EUR
27 nov 20:53
400 EUR
27 nov 19:11
370 EUR
26 nov 21:39
350 EUR
24 nov 19:51
330 EUR