Konst Modern svensk konst
1356994

Torsten Andersson

(Sverige, 1926-2009)
Torsten andersson, olja på duk, signerad och daterad -44.

Torsten Andersson, olja på duk, signerad och daterad -44.

Kustlandskap. 50 x 42 cm.

Smärre färgbortfall.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
8 000 SEK