Smycken Ringar
1357072

Ring, platina med diamanter

Ring, platina med diamanter.
Ring, platina med diamanter.
Ring, platina med diamanter.
Ring, platina med diamanter.

Svensk importstämpel. Briljantslipad mittsten samt carréslipade och briljant- och åttkantslipade diamanter. Totalt ca 2,5 ct. Storlek 18,5/58. Vikt 11 gram.

Skena med skador. Slitage. Nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J418
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
14 000 SEK