Design Övrigt
1357082

Likörglas, 12 st, Nuutajärvi, Notsjö 1900-talets slut.

Likörglas, 12 st, nuutajärvi, notsjö 1900-talets slut.

Klart glas. Bär etikett. Höjd 15 cm.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
250 EUR
Rekommendationer