Belysning Golvlampor
1357199

Golvlampa, Reggiani, Italien, 1970-tal.

Golvlampa, reggiani, italien, 1970-tal.

Stomme av vitlackerad och kromad metall. Skärm av vit plast. För en ljuspunkt. Höj- och sänkbar. Märkt Reggiani Made in Italy. Diameter 47, höjd 189 - 225 cm.

Ej funktionstestad. Ställvis slitage.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
5 000 SEK