Design Konstglas
1357285

Ulrica Hydman-Vallien

(Sverige, 1938-2018)
Ulrica hydman-vallien, skulptur, glas, kosta boda, 1998.

Ulrica Hydman-Vallien, skulptur, glas, Kosta Boda, 1998.

Målad dekor av ansikte mot klarglas. Signerad. Höjd 18 cm.

Smärre ytslitage. Mindre repor. Nagg undertill.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
2 500 SEK