Bing & Grøndahl

(Danmark, Född 1853)
Bing & Grøndahl
(Danmark, Född 1853)

Väggreliefer, 6 st, parian, Bing & Grøndahl samt Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.

Antikiserande figurscener. Flertalet stämplade Eneret. Diameter 14 - 35 cm.

Lagningar/retuscheringar. Nagg.

Formgivare

Utropspris
3 000 SEK

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38