Design Möbler
1357336

Børge Mogensen

(Danmark, 1914-1972)
Børge mogensen, byrå och hylla, "øresund", karl andersson & söner, 1960-tal.

Børge Mogensen, byrå och hylla, "Øresund", Karl Andersson & Söner, 1960-tal.

Fanerade med teak. Byrån med fyra draglådor. Hyllan med två hyllplan och en draglåda. Etikettmärkta. Bredd 69, djup 36, höjd 59 cm.

Slitage, märken, repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N9

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 400
233
262
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
23 nov 12:41
2 400 SEK
23 nov 8:17
2 200 SEK
23 nov 8:17
2 000 SEK
23 nov 8:17
2 000 SEK
20 nov 20:34
1 800 SEK