1357415

Kassaapparat, National, USA, 1900-talets början.

Kassaapparat, national, usa, 1900-talets början.

Vitmetall med riklig dekor i relief. Underrede av ek med marmorplatta. Märkt National. Längd 77, höjd 74 cm.

Slitage. Märken. Skador. Skruv saknas. Ej funktionstestad.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Winter Sale 637

667. Bruno Liljefors, Räv i höstlandskap.
Utropspris
140 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
Aktuellt bud:
320 000 SEK