Design Övrigt
1357418

Lennart Centerwall, taklampa, "Rex", IKEA, modellen lanserad 1971.

Lennart centerwall, taklampa, "rex", ikea, modellen lanserad 1971.

Taklampa av polerad mässing. En ljuspunkt. Höjd exklusive upphängning 26, diameter 45 cm.

Smärre slitage, repor. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N3

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
1 900
184
207
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
13 nov 21:51
1 900 SEK
12 nov 22:24
1 800 SEK
9 nov 22:25
1 200 SEK