Möbler Skåp & Byråar
1357444

Skåp och byrå, 1900-talets andra hälft.

Fanerade med ek. Skåp med pardörrar med bakomvarande hyllinredning. Bredd 96, djup, 60, höjd 70. Byrå med fem draglådor. Bredd 60, djup 45, höjd 70 cm.

Slitage, märken, repor. Backstycke med utskuret hål.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6
Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK