Mörkbonad björk, 94x49x190 cm, Nyckel finns.
Ursprungligen klädskåp (senare hyllplan). Bruksslitage. Repor. Smärre fläckar. Omarbetad. Senare beslag delvis. Lås tröga/ej funktionsdugliga
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10