Smycken Ringar
1357659

Ring 14K vitguld 13 briljanter ca 0,40 ct totalt, storlek 16,75/53

Ring 14k vitguld 13 briljanter ca 0,40 ct totalt, storlek 16,75/53.

Total vikt 5,0 g.

Slitage. Nagg. Gäller ringskena.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
3 000 SEK