Nils Landberg, champagne-/vinkylare, glas, Orrefors, 1950-tal.
Rökfärgat glas. Längd 21, bredd 18,5, höjd 19 cm.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10