Konst Modern svensk konst
1357879

Stellan Mörner

(Sverige, 1896-1979)
Stellan mörner, olja på duk, signerad, daterad -47.

Stellan Mörner, olja på duk, signerad, daterad -47.

Kustlandskap, 27x35 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T10
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
3 dagar 5 timmar
800
78
87
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 850 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
27 nov 16:32
800 SEK
27 nov 16:27
650 SEK
25 nov 11:33
600 SEK
24 nov 21:58
450 SEK
23 nov 17:35
400 SEK