Konst Modern svensk konst
1357995

Bengt Olson

(Sverige, Född 1930)
Bengt olson, olja på duk, 2 st, signerade.

Bengt Olson, olja på duk, 2 st, signerade.

Kompositioner. 22 x 27 resp 24 x 19 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L116
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 700
262
295
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
25 nov 19:18
2 700 SEK
23 nov 10:53
2 500 SEK
22 nov 21:28
2 100 SEK
21 nov 15:44
1 700 SEK
19 nov 9:15
1 600 SEK