Konst Skulptur
1358217

Frans Törnegren, skulptur signerad 1915

Frans törnegren, skulptur signerad 1915.

"Med folket för fosterlandet", kopparöverdragen konstmassa, höjd ca 34 cm

Obetydligt ytslitage. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK