1358275

Jörgen Waring

(Danmark, Född 1938)
Jörgen waring, olja/kollage på papper signerad och daterad 86.

Jörgen Waring, olja/kollage på papper signerad och daterad 86

Komposition, bildyta 78x98 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
6 000 SEK