Konst Modern svensk konst
1358279

LG Lundberg

(Sverige, Född 1938)
Lg lundberg, blandteknik signerad och daterad 1984.

LG Lundberg, blandteknik signerad och daterad 1984

"Jungfru", bladstorl 77x56 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK