Design Möbler
1358573

Matteo Grassi, Stolar, 3 st, Italien, 1900-talets andra hälft.

Matteo grassi, stolar, 3 st, italien, 1900-talets andra hälft.

Skinn, metall/aluminium, sitthöjd ca 47 cm, märkta.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK