Möbler Fåtöljer & Soffor
1358829

Lampbord, ett par, Frankrike, 1900-tal.

Lampbord, ett par, frankrike, 1900-tal.

Fanerade, intarsia, lätt svängda ben, två utdragbara lådor med mässingsbeslag i rokokostil. Bredd 46 cm, höjd 72 cm.

Fanerskador. Torrsprickor. Lösa delar.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Utropspris
250 EUR