Konst Modern svensk konst
1358961

Pär Siegård

(Sverige, 1877-1961)
Pär siegård, olja på pannå, signerad.

Pär Siegård, olja på pannå, signerad.

Stilleben med kanna och svampar. 37 x 47 cm.

Inga synliga skador.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Klubbat pris
3 000
291
328
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
20 nov 15:58
3 000 SEK
20 nov 15:58
2 800 SEK
20 nov 15:58
2 600 SEK
20 nov 15:58
2 400 SEK
20 nov 14:39
2 200 SEK