Denise Grünstein, fotografi, a tergo signerad och daterad 2007, märkt A.P. 3/25.
"25. Juli", ur serien "59 buketter från min trädgård och lite till", bildstorlek 57 x 45 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR