1359415

Luigi Pagan

(Italien, 1907-1980)
Luigi pagan, olja på duk, signerad.

Luigi Pagan, olja på duk, signerad.

Gatuscen, Venedig. 50 x 70 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
6 000 SEK