18K vitguld. Stämplad Browns. Tre brlijantslipade diamanter totalt ca 0,50 ct. Sidostenar små briljantslipade diamanter. Storlek 17,5/54,5. Vikt 3,9 gram.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.