Design Övrigt
1359573

Bordslampor, ett par, 1900-tal.

Metall, glas, höjd ca 25 cm lampfot, en lampa saknar kupa.

En kupa saknas, åldersslitage, ej funktionstestade.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V15
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

555
54
61
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
23 nov 21:31
555 SEK
23 nov 21:21
505 SEK
23 nov 20:40
350 SEK
23 nov 13:06
300 SEK