Uno Svensson, blandtekniker/kollage 6 st, signerade och delvis daterade, en numrerad upplaga
Kompositioner, 46x32 cm, 24x18 cm, 30x20 cm, 25x18 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK