1359722

Ejnar Kohlmann

(Finland/Sverige, 1888-1968)
Ejnar kohlmann, olja på duk, signerad och daterad 1949.

Ejnar Kohlmann, olja på duk, signerad och daterad 1949.

Vintervy. 39 x 50 cm.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Utropspris
2 500 SEK