2 ringar, 14K,18K guld, odlad pärla ca 6,5 mm 2 safirer och 2 briljanter 0,03 ct, 1 mabé pärla ca 15x10 mm 2 diamanter

Total vikt 7,4 g. Storlek pärla-safirring ca 17,25/56. Mabé pärla ring ca 17,24/54, diamanter 8/8.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
4 000 SEK