Möbler Fåtöljer & Soffor
1359738

Erik Wörtz, fåtölj Eilersen Danmark 1970-tal

Erik wörtz, fåtölj eilersen danmark 1970-tal.

Stomme av jakaranda, sits och rygg av skinn, etikettmärkt, sitthöjd 38 cm

Bruksslitage. Repor.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer