Konst Contemporary
1359783

Marta Leyva

(Spanien/Sverige, Född 1985)
Marta leyva, akryl på duk, signerad och daterad -18 a tergo.

Marta Leyva, akryl på duk, signerad och daterad -18 a tergo.

"The red dress 2". 73 x 92 cm.

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer