Konst Contemporary
1360136

Joakim Allgulander

(Sverige, Född 1965)
Joakim allgulander, blandteknik, signerad och daterad 2018.

Joakim Allgulander, blandteknik, signerad och daterad 2018.

Utan titel. Bildstorlek 44 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
8 000 SEK