Design Möbler
1360258

Soffbord med glasskiva Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

Soffbord med glasskiva nordiska kompaniet, 1950-tal.

Stomme av bok. Bordsskiva i frostat glas. Längd 90, bredd 48, höjd 52 cm.

Slitage. Märken. Smärre skador. En spricka i ett av bordsbenen.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK