Fot i form av en skulptur med dansande kvinnor i parian, monterad på bas av metall. För tre ljuspnkter. Lampskärm i textil medföljer. Total höjd 77, total bredd 45 cm.
Ej funktionstestad. Smärre enstaka nagg. Smärre fläckar. Skador på lampskärm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.