Smycken Broscher
1360974

Spänne med scarabeer, granater och pärlemor

Spänne med scarabeer, granater och pärlemor.

Silver. Längd ca 9,5 cm. Vikt 70 gram

Slitage. Nagg. Stenar möjligen folierade

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer