Konst Modern svensk konst
1361199

Alf Linder

(Sverige, Född 1944)
Alf linder, olja på duk.
Alf linder, olja på duk.
Alf linder, olja på duk.

Alf Linder, olja på duk.

"Främlingen" 195 x 245 cm.

Skador, färgbortfall, ställvis krackelerad.

Proveniens

Wetterling Gallery, Stockholm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK